Choose your language
and country
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Himalaya

( ilość produktów: 8 )

Himalaya Herbs

Himalaya to wyjątkowa marka, która oferuje wysokiej jakości suplementy diety pochodzenia roślinnego, powstałe na bazie rzadkich ziół zbieranych u podnóża Himalajów. Są to w 100% naturalne produkty, przeznaczone dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu. Każdy z nich jest wynikiem wieloletnich badań i oferuje wszystko to, co w ajurwedzie najlepsze.

Zdrowe produkty Himalaya

Są one owocem starannej selekcji i doboru ziół oraz minerałów pochodzących z najczystszych ekologicznie terenów na świecie, a także wieloletnich badań i eksperymentów. Do ich wytwarzania wykorzystuje się tylko i wyłącznie naturalne składniki, bez sztucznych dodatków. Himalaya Herbs spełniają wszystkie najważniejsze normy jakościowe oraz są gwarancją bezpiecznego stosowania i doskonałej przyswajalności.

Oferta suplementów Himalaya

Himalaya oferuje szeroką ofertę produktów suplementów diety wspierających organizm oraz poprawiających funkcjonowanie poszczególnych układów wewnętrznych. Znajdziesz tutaj unikalne mieszanki ziół wspierające prawidłowe działanie układu moczowego, suplementy diety regulujące produkcję tłuszczu oraz hamujące apetyt, a także żele łagodzące bóle kości i stawów, produkty działające uspokajająco i łagodząco oraz wiele innych produktów, dzięki którym poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Himalaya!

 

pixel