Choose your language
and country
English
Polish
Save to shopping list
Create a new shopping list
Himalaya Triphala 60caps

Himalaya Triphala 60caps

  • Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY \ Ustawienia nowo dodawanego produktu.
3,94 €
/ pcs gross
10 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Pierwszy hybrydowy spalacz tłuszczu!

RIPPED FREAK™
to pierwszy i jedyny hybrydowy spalacz tłuszczu! Hybrydowy skład RIPPED FREAK™ uruchamia wszystkie główne mechanizmy spalania tłuszczu znane badaczom i naukowcom i jako pierwszy zawiera najnowsze, składniki spalające tłuszcz, które najlepiej opisuje termin „hybrydowy związek lipolityczny”.

„Związek hybrydowy” to termin stworzony przez nasz zespół specjalistów do spraw farmakologii i chemii organicznej. Jest to termin określający składnik pochodzenia naturalnego organicznie zmieniony lub zsyntetyzowany tak by efekty jego działania były jeszcze silniejsze. Testy kontrolne RIPPED FREAK™ przyniosły niesamowite rezultaty. Kluczowe składniki spalające tłuszcz zostały tu połączone z estrem galusanu metylu, stosowanego w przemyśle farmaceutycznym w celu zapewnienia najwyższej biodostępności i przedłużenia czasu półtrwania środka w organizmie! To właśnie wiedza i zdolności pozwoliły naszym chemikom przemodelować i odkryć te nowatorskie składniki hybrydowe, które sprawiają, że RIPPED FREAK™ jest najsilniejszym legalnie dostępnym środkiem wspomagającym spalanie tłuszczu.

Estry galusanu metylu– najnowsze osiągnięcie w dziedzinie spalania tłuszczu!


Don Gauvreau, MSc., BA, CSCS

Co roku dokonuje się tylu odkryć, że ciężko jest być na bieżąco z tym, co najważniejsze dla branży suplementacyjnej. Mimo to jednak, jeśli twoim celem jest osiągnięcie sylwetki „dociętej do kości”, to właściwe suplementy mogą ci w tym bardzo pomóc! Jakie z obecnie dostępnych na rynku składników suplementów pomagających Spalic tłuszcz są najefektywniejsze? Cóż, najnowsze badania wskazują bezpośrednio na tzw. „hybrydowe związki lipolityczne”. Prawdopodobnie teraz zastanawiasz się czym, do diaska, są „hybrydowe związki lipolityczne” i jak mogą ci pomóc w zwiększeniu tempa spalania tłuszczu? Czytaj dalej a uchylimy ci rąbka tajemnicy otaczającej najważniejsze w ostatnich latach badania nad suplementami spalającymi tłuszcz!

Czym dokładnie są związki hybrydowe?

„Związek hybrydowy” to termin stworzony przez zespół najlepszych specjalistów do spraw farmakologii i chemii organicznej. Jest to termin określający składnik pochodzenia naturalnego organicznie zmieniony lub zsyntetyzowany tak by efekty jego działania były jeszcze silniejsze! Pierwsza generacja związków hybrydowych opierała się na połączeniu grupy składników spalających tłuszcz z estrem galusanu metylu. Gdy stworzone stabilne związki spalające tłuszcz, okazało się, że zastosowanie estrów galusanu metylu przynosi wymierne korzyści!

Bliższe spojrzenie na estry galusanu metylu

Estry galusanu metylu zwiększają efektywność zastosowanych składników na dwa różne sposoby, (1) zwiększają ich biodostępność i (2) Przedłużają okres półtrwania związku w organizmie. Wprowadzenie grupy metylowej do składnika spalającego tłuszcz zwiększa jego tłuszczochłonność. Mówiąc prostszym językiem, składnik ma większą zdolność penetrowania membran tłuszczowych. A skoro biologiczne membrany (ściany) wszystkich komórek ludzkiego ciała są zrobione z tłuszczu, estry galusanu metylu zwiększają absorpcję składników do komórek docelowych, a co za tym idzie zwiększają utratę tłuszczu!

Estry galusanu metylu zwiększają biodostępność składników poprzez jeszcze inny mechanizm. Posiadają one zdolność blokowania enzymów odpowiedzialnych za biotransformację składnika w żołądku. Jak zapewne wiesz, wiele suplementów jest rozkładanych w żołądku natychmiast po spożyciu, więc mają one niewielki (jeśli jakikolwiek w ogóle) wpływ na spalanie tłuszczu. Ponieważ estry galusanu metylu blokują degradację składników w żołądku, mogą one być efektywniej absorbowane i rozprowadzane do docelowych tkanek organizmu. Oznacza to lepsze efekty i większy wpływ na spalanie tłuszczu!

RIPPED FREAK™ - Pierwszy na świecie hybrydowy spalacz tłuszczu

PharmaFreak Technologies Inc. to pierwsza firma wprowadzająca na rynek suplement zawierający „hybrydowe związki lipolityczne”: RIPPED FREAK™. Dział badań PharmaFreak jako pierwszy odkrył korzyści płynące z wykorzystania estrów galusanu etylu i połączył go ze związkami kluczowymi dla spalania tłuszczu, które znajdziesz tylko w RIPPED FREAK™! Ponadto RIPPED FREAK™ zawiera w swym składzie pięć nowoopracowanych pochodnych metylowych galusanu epigallokatechiny (EGCG) z wyciągu z zielonej herbaty. Jak już wyjaśniliśmy, grupy metylowe zwiększają tłuszczochłonność i absorpcję do komórek docelowych, sprawiając, że pięć pochodnych EGCG, które znaleźć można w RIPPED FREAK™ jest skuteczniejsze niż zwykła forma EGCG, którą znaleźć można w innych spalaczach!
Finalne słowo na temat spalania tłuszczu

Skoro już poznałeś najnowsze badania naukowe na temat składników hybrydowych, na pewno chcesz mieć te składniki w swoim arsenale przeciwtłuszczowym. Przypominamy, RIPPED FREAK™ to jedyny produkt na rynku zawierający estry galusanu metylu – wiec nie daj się zwieść tanim imitacjom o podróbkom! Wypróbuj RIPPED FREAK™. Już po pierwszej porcji zdasz sobie sprawę, jak silny jest to środek!

Producer code
8901138831523
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel